הביוגרפיה של גריגל

גריגל הוא האח הבכור במשפחה אבל אם אתם יכולים לראות אותו הוא נראה שונה משאר הכלבים שיש בכל העולם הזה.

גריגל הוא כלב בצבע ירוק מגזע כלבי זומבי בגלל הצבע הירוק הדחוס שלהם. יש להם הרבה חתכים בעור ואפשר אפילו לראות את העצמות שלהם. גריגל נולד בשנת 1500 בדרום הכלבייה שעכשיו המקום נקרא טריטאן. גריגל נולד למשפחת גריס והוא האח הבכור במשפחה לשלושה אחים קטנים, עברו השנים ועכשיו אנחנו נמצאים בשנת 1505 , גריגל נחשב לבוגר וכבר מגיל חמש גריגל וחבריו היו נכנסים לקיבוצים שצמודים לטריטאן. גריגל וחבריו היו נכנסים לקיבוצים והיו לוקחים אוכל ולפעמים שהיה להם משעמם הם היו הולכים לפרדס ומחבלים להם ברפתות ובלולים וגונבים להם פרות ותרנגולות כך היו עושים את זה עד לשנת 1508 שהקיבוצניקים התלוננו למקס מלך הכלבייה על גריגל וחבריו. מקס שמע שכל כלבי הזומבי נטפלים לבע"ח ושכל הקיבוצניקים מתלוננים אז הוא הלך לדבר איתם .

מקס הודיעו לכלבי הזומבי שאם יתנפלו שוב על הפרות של הקיבוצניקים הוא ידאג לטפל בהם. כלבי הזומבי חששו והבטיחו למקס שיפסיקו להתנפל ולפגוע בפרות. אחרי יומיים של שקט ביום השלישי הם שכחו את ההבטחה שהבטיחו למקס. ושוב פגעו בפרות. הקיבוצניקים פנו להתלונן שוב אצלו מקס .

בזמן שכלבי הזומבי היו בתוך הקיבוצים מקס המעוצבן רצה לפגוע באחד אולי זה ילמד אותם לקח. מקס תקף את גריגל בחוזקה, לגריגל נפלה העין והוא חזר לדרום הכלבייה שעינו מדממת. גריגל מצא משהו שיעצור את הדימום ואחר כך שם רטייה בעינו. מקס חשב לעצמו אין לי כוח לשמוע על כלבי הזומבי וכך ב-31 ביוני שנת 1512 הייתה תקופת ההתנתקות שבה מקס ניתק את טריטאן מהכלבייה ואמר להם , אתם יכולים להקים מדינה משלכם . כלבי הזומבי אהבו את הרעיון אבל הם לא היו כל כך טובים בזה, בטריטאן לא היה הרבה מזון, הכלבייה הייתה צריכה לספק אספקה של אוכל ומים לכל תושבי טריטאן באיזה שלב הם רצו שמשהו ישלוט עליהם וכאן גריגל נכנס לתמונה.

בבחירות של שנת 1514 גריגל נבחר להיות המנהיג העליון של טריטאן , הטריטאנים כל כך אהבו את גריגל אבל גריגל לא הבין שהמנהיגות שלו תעלה דרגה בגלל מישהו שנולד אי שם בשנת 1518. שנת 1518 הבן הראשון של המלך מקס נולד, שמו של הגור סקאר והוא שינה את כל ההיסטוריה של טריטאן והכלבייה, בשנת 1527 נולד לסקאר אח קטן בשם רקס , סקאר לא כל כך אהב את רקס בגלל שמקס אמר לו שרקס יקבל את המלכות במקומו. סקאר שלא אהב את הרעיון שאחיו יהיה מלך במקומו החליט בלילה לברוח מהטירה לשטחי טריטאן , כמובן שסקאר לא שם לב לשלט סכנת מוות ונכנס לאזור שהיה בעלטה מוחלטת שאפילו לא הצליח לראות את כפות רגליו. לפתע

סקאר ראה משהו רץ סקאר הבין שהוא לא לבד, סקאר התחיל לרוץ אחרי היצור עד שהוא שהיצור נעמד. היצור המוזר הסתובב וראה את סקאר. לפתע נשמע הד חזק , היי אתה כן כן, אתה עם הפרווה השחורה אין לך זכות להיות פה, סקאר התחיל לפחד עד ששמע את הקול מתקרב ואז שם הוא ראה יצור בצבע ירוק גריגל הופיע משום מקום, גריגל זינק על סקאר, סקאר לא הבין מה הוא רוצה ממנו, סקאר אמר איך קוראים לך ותרד ממני , שמי הוא גריגל המנהיג העליון של טריטאן , רק רגע האם שמעתי נכון את המשפט תרד ממני ? אני לא מקבל פקודות מאף אחד ברור לך! אם אתה רוצה שאני ארד ממך תגיד את שמך, סקאר ענה שמי הוא סקאר. גריגל ירד מסקאר. גריגל אמר אההה כנראה נמאס לך בכלבייה אז החלטת לעזוב את הכלבייה ולבוא לגור בטריטאן , אין לך מקום פה אפילו אין בור בשבילך. סקאר אמר לגריגל לא באתי לבקש מקום בשטחי טריטאן, גריגל שאל למה באתה לכאן? סקאר אמר אפילו אני לא יודע איך הגעתי לכאן אבל בכל מקרה, אבי מקס מלך הכלבייה אמר שאחי הקטן רקס יקבל את המלכות במקומי . גריגל הסתכל על סקאר בחיוך מטריד, אחרי דקה של שקט מוחלט גריגל אמר אהה, אני מדבר עם בן אצולה , סקאר אמר נכון אבל אני לא אוהב את אבא שלי , גריגל אמר לסקאר תבין עכשיו אתה רק מתחיל לשנוא את אביך כי אביך תקף אותי והוריד לי עין, לא הספיק לו שאני פצוע ומדמם הוא החליט להוריד לי גם את העין. עכשיו אני עומד לספר לך את ההיסטוריה של טריטאן שנת 1512 הייתה תקופת ההתנתקות וכל כלבי הזומבי היו צריכים לעזוב את הכלבייה ולחיות רק בטריטאן, זו הייתה תקופה נוראית אם אתה שואל אותי היינו ללא מזון ושתייה וגם חסרי הגנה עד לשנת 1514, כאשר עשינו בחירות ואני ניצחתי ועליתי לשלטון. מה שאני תמיד רציתי זה להתנקש במקס אבל בטח אתה לא תסכים איתי כי אתה הבן שלו למרות שאתה שונא אותו. סקאר אמר אני יכול לעזור לך להיפתר ממנו כי אני הבן שלו והוא יקשיב לי . אם אתה רוצה שזה יצליח אתה צריך להקשיב לי ואם זה יצליח, העם שלך יהיה מרוצה מזה וכך שלבסוף נשים קץ לחייו של מקס.

יום חמישי 13 באוגוסט שנת 1530 יום לפני היומולדת של מקס , סקאר אמר לרקס אחיו הקטן לבוא ולהתחיל להתכונן , רקס אמר למה להתכונן יש אירוע מיוחד ? סקאר אמר כן לאבא יש מחר יום הולדת אז אני רוצה לקחת אותך למידרון נירקס. רקס שאל מסקרנות למה? סקאר לא ידע מה לענות . לאחר דקה של מחשבה אמר סקאר לרקס אני רוצה ללמד אותך לטפס על הצוקים, רקס הבחין בסקאר ואמר בסדר אחרי הליכה של שעה וחצי עד שהגיעו למדרון נירקס, סקאר אמר לרקס אתה רק צריך לתפוס מלמטה למעלה ובזמן שאתה מנסה לטפס אני הלך לקרוא לאבא. סקאר הלך לארמון ואמר למקס , רקס רוצה להראות לך הפתעה מקס וסקאר הגיעו למדרון נירקס, מקס אמר לסקאר איפה רקס? סקאר הצביע על רקס, מקס צעק לרקס תרד משם, רקס צרח בחזרה למה? לפתע נשמע קליק, רקס חשב שהוא עומד ליפול ביחד עם הסלעים סקאר צעק לרקס תטפס למעלה רקס הקשיב לפקודה שקיבל מסקאר וטיפס למעלה בזמן שרקס לא ראה סקאר דחף את מקס. אביהם של סקאר וקרס. רקס סיים את הטיפוס הוא ראה שמקס כבר לא על הצוק, רקס החליט לרדת למטה ולפתע הוא ראה את מקס שכוב על האדמה היבשה ללא רוח חיים , רקס התחיל לבכות, סקאר ירד אליו הוא ראה את רקס עומד ליד גופתו של אביו סקאר התחיל לשקר לו ואמר לו שאני לא אשם ואתה אשם סקאר החליט לגרש את אחיו הקטן רקס מהכלבייה.

סקאר עדיין התאושש מהתנקשות של אביו יום למחרת הוא נפגש עם גריגל וכתבו את מגילת העצמאות של המדינה החדשה שהם עומדים להקים, אחרי 10 שעות של עבודה וביום שישי ה-13 באוגוסט סקאר קורא בהכרזה אנו מכריזים בזאת על האימפריה הטריטאנית הכלבית ואני גאה מאוד לשלב את שתי המדינות הכלבייה וטריטאן ולהיות האימפריה הראשונה שהוקמה בתוך האי הכף-השחור ולהיות מדינה בעלת עוצמה ואני גאה להציג את עצמי סקאר מלך האימפריה הטריטאנית הכלבית ואת גריגל שהוא הקיסר של האימפריה הטריטאנית הכלבית וכך הונף הדגל החדש של האימפריה הטריטאנית הכלבית.

גריגל כבר מגיל צעיר אהב דינוזאורים אבל הם נכחדו לפני מיליוני שנים אז הוא ידע שיש בתוך הכלבייה מעבדות לכן הוא הלך לדבר עם סקאר אם אפשר ליצור דינוזאור חי ונושם, סקאר אמר ברור , בשמחה אחרי יותר מדי מאמצים בתוך המעבדות המדענים הצליחו לעשות שני ביצי טי-רקס . אחת מהן הייתה גדולה מהשנייה סקאר לא התייחס לזה יותר מידי. בבוקר שלמחרת שני הביצים בקעו, הדינוזאור שהיה בתוך הביצה הגדולה יותר הוא היה הכלאה של כל מיני סוגי דינוזאורים והשני יצא טי-רקס רגיל. סקאר קרא לטי-רקס ריקס ולשני טידולוזארוס. סקאר קרא לו כך כי הוא היה תערובת של כל מיני סוגים של דינוזאורים, סקאר לקח אותם אל חצר הארמון ואמר להם תכף גריגל יגיע בינתיים אתם יכולים להשתעשע קצת. הטידולוזארוס נשך את ריקס ברגל, ריקס החליט לברוח מארמון, סקאר לא ידע מה לעשות הוא רתח מזעם ואמר תשחקו בעדינות . סקאר לא חקר את התנהגויות הדינוזאורים והוא לא יודע שכל בעלי החיים הטורפים משחקים אם השיניים כמו גם כלבים. אחרי שעה שסקאר לא ידע מה לעשות גריגל נכנס לחצר הארמון , סקאר התחיל לדבר ולגמגם הוא סיפר לו על הדינוזאור שברח, גריגל שאל לאן ברח? הוא נעלם סקאר ענה , אני לא יודע כי הטידולוזארוס נתן לו ביס ברגל, גריגל אמר לסקאר אפילו אתה נשכת איזה כלב , כל בעלי החיים מתנהגים כמו הדינוזאורים אולי המראה שונה אבל התנהגות דומה. גריגל אמר לסקאר אני רוצה לראות את הדינוזאור ריקס, כשתראה אותו גריגל לא תאמין שאנחנו המדינה הראשונה בהיסטוריה שהצליחה לעשות דינוזאור מעורב . בן כמה ריקס? סקאר ענה בן שנתיים, גריגל שאל כבר בן שנתיים??? זה היה נחשב לבוגר אבל בכל זאת בשביל להראות אותו לעולם אני מבקש ממך שתדבר עם הטידולוזארוס שיתפוס את ריקס.

אחרי יממה אחת סקאר שלח את הטידולוזארוס לתפוס את ריקס אחרי כמה ניסיונות של הטידולוזארוס שכמעט תפס את ריקס וזה לא צלח כמו שהוא רצה עד שגריגל שלח את מוקי שהוא היה המרגל הראשי של טריטאן, גריגל אמר לסקאר שהוא יעזור לטידולוזארוס , אני נותן לך אותו למשך 3 חודשיים , סקאר קיבל את מוקי בחיוך ושלח אותו לעזור לטידולוזארוס אבל סקאר לא ידע דבר אחד שריקס מסתובב עם רקס אחיו הקטן של סקאר , גריגל וסקאר היו צריכים להתכונן לאירוע , סקאר שם עליו חליפה וגריגל שם עליו חולצה מכופתרת ועליה עניבה כחולה עם פסים אדומים האירוע הלך חלק עד השעה 3:30 בלילה כלב חמוש עם אקדח נכנס לתוך האירוע לאזור הבר והתנקש בחייהם של 26 כלבים שרצו לחגוג .

סקאר ראה מיד את המחבל וזינק עליו , גריגל לקח את העניבה שלו וחנק את המחבל.

לאחר מכן גריגל וסקאר החליטו לבקר בהנדרטה של הנרצחים של אותו הטבח שקרה באירוע סקאר וגריגל החליטו להמשיך לטפל במה שקורה במדינה שלהם.

אחרי 3 חודשיים מוקי חזר לגריגל ולסקאר ואמר שהטידולוזארוס עכשיו החליף צד והוא הוחברים שלו רוצים להפיל את השלטון שלכם. גריגל השיב זה לא טוב, מוקי אמר נכון ויש להם חבר חדש בובה שקוראים לו ג׳אנגו, סקאר אמר אנחנו צריכים להיות מוכנים , סקאר החליף את הבית ספר עירוני נ' לבנית בובות רצחניות, אחרי עבודה קשה המדענים הצליחו לבנות 1,000 בובות ואז התחילה מלחמת שחרור פארק הכלבייה. ג׳אנגו נלחם לבדו מול 1,000 בובות. אחרי לחימה של 7 חודשיים המלחמה נפסקת. ג׳אנגו ניצח את המלחמה. סקאר הרגיש כל כך מושפל אחרי הפסד הכבד . אחרי זמן רב רקס וחבריו הגיעו עד לארמון והם פגשו חבר חדש בשם דנטה . דנטה ריגל בשביל רקס לאחר יומיים של ריגול דנטה וחבריו נתפסו על ידי השומרים של הארמון. אחרי שרקס וחבריו נתפסו הם עמדו על במה, מתחת לבמה עמדו סקאר , גריגל והבן שלו צ׳יף שני שומרים היו על הבמה וגרדום. אייס אחד החברים היה צריך ללכת אל הגרדום ואז אחד השומרים אמר להם אם מישהו רוצה להחליף אותו, דנטה אמר אני אחליף אותך. דנטה ניגש אל הגרדום , השומר מושך בידית והסכין נופלת עליו ואז פתאום היה גשם וברקים חזקים. אחד הברקים פגע בבמה שהייתה עשויה מעץ , הבמה עלתה באש ואז סקאר הפך לכלב בעל 3 ראשים בגובה 27 מטרים, רקס לא מהסס ושולח את הטידולוזארוס שהיה בגובה של 31 מטרים. סקאר והטידולוזארוס תקפו אחד את השני באכזריות עד שהטידולוזארוס תקע את ציפורניו הארוכות בבטן של סקאר והפיל אותו על האש ודרך עליו ושאג שאגה חזקה . רקס גירש את גריגל ואת צ׳יף מהכלבייה והחזיר אותם לטריטאן הוא פירק את האימפריה הטריטאנית הכלבית .

השנה היא 1567 וצ׳יף גדל והתחיל לעשות הרבה פיגועים בכלבייה שקרובים לטריטאן ביום שגרתי אחד צ׳יף חוטף אזרח לשטחי טריטאן . רקס התעצבן ושולח את הצבא שלו למצוא את צ׳יף וחבריו. אחרי חודש צ׳יף וחבריו נתפסו ונשלחו לכלא קולונל שהוא אחד מבתי הכלא הכי אכזרים בכל הכלבייה. בשנת 1575 רקס מתקשר לגריגל ואומר לו שהוא ישחרר את האסירים שהוא תפס ובתמורה הוא יחזיר את החטוף, גריגל הסכים אבל הוא לא ידע שהסוף קרב, רקס משחרר את אחד האסירים שעשו את אחד הפיגועים הקשים ביותר בכול הכלבייה הוא אמר לו שהוא צריך להתנקש בגריגל, קיסר טריטאן אני עומד לצבוע אותך בצבע ירוק עז .

ביום חמישי ה-18 באוגוסט החטוף נכנס לשטחי הכלבייה והאסירים הטריטאנים ירדו מאוטובוס ולחצו לגריגל את היד, המתנקש ירד אחרון בזמן שהוא לוחץ את ידו של גריגל המתנקש שולף סכין ודוקר את גריגל כך גריגל מוצא את מותו.