Pinkkosaurus
![Pinkkosaurus](https://consites.sf-f.org.il/olamot2024/wp-content/uploads/sites/40/2024/04/pinkkosaurus-1.png)
פינקוזאורוס הוא מותג צבעוני ומצחיק של המעצבת מאי פינקישוא, בהרמוניה חיננית מאי משלבת בין כישורי העיצוב שלה לאיורים מקוריים, ושוזרת אותם אל תוך עולם מגניבוזארוס-רקס מלא בצבע, שטויות וגם קצת מדע.
פינקוזאורוס הוא מותג צבעוני ומצחיק של המעצבת מאי פינקישוא, בהרמוניה חיננית מאי משלבת בין כישורי העיצוב שלה לאיורים מקוריים, ושוזרת אותם אל תוך עולם מגניבוזארוס-רקס מלא בצבע, שטויות וגם קצת מדע.