טרילוגיית "בספק"
![טרילוגיית "בספק"](https://consites.sf-f.org.il/olamot2024/wp-content/uploads/sites/40/2024/04/טרילוגיית-בספק-2.png)
הסופרת הילה קופרמן מגיעה עם שני הספרים הראשונים בטרילוגיית הפנטזיה הרומנטית שלה- טרילוגיית "בספק". בדוכן יהיו שני הספרים הראשונים בטרילוגיה – נסיכה בספק וכס מלכות בספק, סימניות, וצמידים בעבודת יד.
הסופרת הילה קופרמן מגיעה עם שני הספרים הראשונים בטרילוגיית הפנטזיה הרומנטית שלה- טרילוגיית "בספק". בדוכן יהיו שני הספרים הראשונים בטרילוגיה – נסיכה בספק וכס מלכות בספק, סימניות, וצמידים בעבודת יד.