הגשת תוכן

כנס "עולמות" למדע בדיוני ופנטזיה ייערך גם השנה, זו הפעם ה-19, במהלך חול המועד פסח. הוא יתקיים בימים רביעי וחמישי, 25-24 באפריל 2024, במתחם אשכול פיס ותיכון עירוני א' ברחוב הארבעה בתל אביב. הכנס יוקדש השנה לנושא "נדודים", אך יתקבלו גם אירועים בנושאים אחרים. אנו קוראים לכם ולכן להגיש הרצאות, סדנאות, פאנלים, שעשועונים ואירועים נוספים המתאימים לרוח הכנס – כל מה שמצית את הדמיון ואת המחשבה.

לנדודים צורות רבות – בלהקה, בשבט או לבד, נדודים לשם ההרפתקה, בחיפוש אחרי עצמאות, מסעות התבגרות, בריחה, במציאות או בחלום, בעולמות רחוקים או ממש מעבר לפינה, ואולי, רק אולי, נדודי שינה.
יש מי שנודדים כל חייהם על פי עונות השנה, ואחרים שמסעם חד פעמי, במרדף אחרי אוצר או במנוסה מאויב וצר; נדודים במדבר, בליווי עמוד אש ועמוד ענן, מסעות בשם הצדק או חוזה עם השטן; מסע בכוח הרוח, מנוע אטומי משוכלל או כישוף של לחשים עתיקים; נדודים בעבר, בעתיד ובהווה. בכל אלה, ובעוד רבים אחרים, הפנטזיה והמדע הבדיוני שופעות סיפורים מרתקים על תרבויות מיוחדות ומסעות מסעירים. קחו אותנו לנדוד איתכם על כנפי הדמיון!

נוסף על אירועים לקהל החובבים הרחב, אנו מזמינים אתכם להגיש גם סדנאות, הרצאות ואירועים אחרים שמיועדים ספציפית לילדים ולנוער – למען הדור הבא של חובבי הז'אנר.

המועד האחרון להגשת אירועים: יום רביעי, 31 בינואר 2024. הכנס יתקיים בהתאם להוראות פיקוד העורף ומשטרת ישראל.

מומלץ טרם ההגשה לקרוא את עמוד ההסבר על תהליך הגשת התוכן.

הגשת התוכן הסתיימה

בכל שאלה, צרו איתנו קשר בדוא"ל content@olamot-con.org.

זכרו: טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור – לכנס עולמות!